top of page

Jakość - ma znaczenie! Oferujemy balony wyselekcjonowane, sprawdzone i dobrej jakości. W sklepie posiadamy balony od amerykańskich producentów  Qualatex i Anagram, włoskiego producenta Gemar, hiszpańskiego Flexmetal oraz polskiego GoDan. Nasz sklep stacjonarny jest sklepem partnerskim sieci GoDan Strefa Uśmiechu.

Terminowość - doceniamy twój i swój czas, dlatego staramy się każde zamówienie zrealizować w ustalonym terminie.

Kontakt - możesz do nas napisać maila oraz wysłać wiadomość prywatną na Facebook czy Instagram lub przyjść do naszego sklepu i poznać nas osobiście. Mamy międzynarodowy zespół, a to znaczy, że złożysz zamówienie w języku polskim, angielskim, ukraińskim, rosyjskim.

Bezpieczeństwo -  nasza strona internetowa i system są zabezpieczane z zachowaniem najwyższych standardów; każde połączenie ze stroną i logowanie do profilu są szyfrowane; rozwiązania informatyczne należą do najnowocześniejszych, a ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas priorytetowa

Jesteśmy ECO -  nasze balony  lateksowe są w 100%  biodegradowalne.  Nasi producenci produkują balony z  kauczuku naturalnego, pochodzącego z soku mlecznego drzewa kauczukowego Hevea Brasiliensis. Czas rozkładania się naszych balonów lateksowych jest porównywalny do czasu rozkładania się liścia dębowego. Dekoracje które można kupić u nas w sklepie w większości są wyprodukowane z papieru. Dbajmy o naszą ziemię razem z Be Art! 

Satysfakcja - zawsze stawiamy na jakość naszych usług, i satysfakcja w oczach klientów to jest powód dlaczego lubimy to co robimy. Cały czas szkolimy się dla Was, i wierzymy w to, że w ciężkiej pracy rodzą się najlepsze realizacje. Dla tego do każdego zlecenia podchodzimy z wielką starannością i dokładnością.

bottom of page